20 dôvodov prečo si kúpiť jazdené vozidlo od spoločnosti Todos

Zákazníkom Todos ponúkame pri kúpe alebo predaji jazdeného vozidla kvalitné komplexné služby pod jednou strechou.

01
Výkup vozidla

Radi by ste vymenili vaše staré vozidlo za nové? Ponúkame možnosť výkupu vášho vozidla alebo možnosť výkupu vozidla so započítaním jeho ceny do ceny nového vozidla.

02
Kontrola pred výkupom

Každé vozidlo v našej ponuke prechádza viacbodovou kontrolou pred jeho výkupom. Od diagnostiky až po testovaciu jazdu a preverenie servisnej histórie.

03
Kontrola pred odovzdaním

Pred odovzdaním vozidla opäť kontrolujeme jeho stav, aby ste mali istotu, že obdržíte vozidlo v stave, v akom sme vám ho sľúbili.

04
Garancia kilometrov

Každé jazdené vozidlo v našej ponuke diagnostikujeme, kontrolujeme a dôkladne preverujeme. Garantujeme vám stav najazdených kilometrov.

05
Komplexné služby

Spoločne s predajom jazdených vozidiel ponúkame aj komplexné služby Todos ako špičkový autoservis, financovanie, poistenie alebo zabezpečenie vozidla proti krádeži.

06
Autoservis

Auto kúpené v našom bazáre môžete servisovať v ktorejkoľvek pobočke Todos na Slovensku. Naše popredajné služby a servis sú vám plne k dispozícii.

07
Benefity

Pre našich zákazníkov ponúkame nonstop odťahovú službu, zapožičanie vozidla v zľave, riešenie poistných udalostí a ostatné benefity, ktoré vám uľahčia užívanie vozidla.

08
Právna kontrola vozidla

Aby pre vás kúpa jazdeného vozidla nebola rizikom, tak všetky vozidlá právne preverujeme a kontrolujeme, či nie je na vozidlo uvalená exekúcia, záložne právo alebo leasing.

09
Vlastníme 90% vozidiel

Vieme čo predávame. Väčšinu vozidiel (až cca 90 %) v našej ponuke vlastníme. Vozidlo tak máte ihneď k dispozícii na testovaciu jazdu a kúpu.

10
Všetko pod jednou strechou

Šetríme váš drahocenný čas - u nás všetko vybavíte pod jednou strechou, pri jednej návšteve ktorejkoľvek našej Todos pobočky.

11
Bezpečnosť vozidla s aplikáciou Xmarton

Ponúkame odbornú montáž a servis bezpečnostného systému Xmarton, vďaka čomu sa viete spojiť s vaším vozidlom, ovládať ho a sledovať ho cez mobilnú aplikáciu.

12
Vyberte si pobočku

V rámci mesta, v ktorom navštívite našu Todos prevádzku (3 × BA, ZA, RK, KE), spoločne absolvujeme servisnú kontrolu vozidla vo vami vybranom autorizovanom servise.

13
Testovacia jazda

Vyberte si vozidlo z našej ponuky a absolvujeme s vami dostatočne dlhú testovaciu jazdu, aby ste sa rozhodli správne a odchádzali spokojný s novým autom.

14
Servisná história

Vozidlá kupované v Todos majú riadne preukázateľnú servisnú históriu.

15
Slovenský pôvod vozidiel

Ponúkame vozidlá prevažne kupované na Slovensku po 1. majiteľovi a servisované v sieti pobočiek Todos. Garantujeme doživotnú záruku na pôvod vozidla.

16
Zľavy na služby

Kúpte si vozidlo v bazáre Todos a získate nadštandardné benefity a zľavu na servisné práce, náhradné diely a aplikáciu Xmarton.

17
Prevoz v rámci pobočiek

Po kúpe vozidla vám ho vieme priviesť na jednu z našich Todos pobočiek, ktorá je najbližšie k vášmu bydlisku.

18
Náhradná mobilita

V prípade, že budete potrebovať náhradnú mobilitu počas bežného servisu, vám bude poskytnutá zľava až 50% z platného cenníka našej autopožičovne EUROPCAR.

19
Pozitívne referencie

Sme vďační za vašu dôveru. Naše služby sú zákazníkmi dlhodobo odporúčané a vysoko hodnotené. Presvedčte sa o tom sami na google mapách k jednotlivým pobočkám kde môžete zanechať svoju recenziu aj vy.