20 dôvodov prečo si kúpiť jazdené vozidlo od spoločnosti Todos

Zákazníkom Todos ponúkame pri kúpe alebo predaji jazdeného vozidla kvalitné komplexné služby pod jednou strechou.

1 / 20

Výkup vozidla

Radi by ste vymenili vaše staré vozidlo za nové? Ponúkame možnosť výkupu vášho vozidla alebo možnosť výkupu vozidla so započítaním jeho ceny do ceny nového vozidla.

2 / 20

Kontrola pred výkupom

Každé vozidlo v našej ponuke prechádza viacbodovou kontrolou pred jeho výkupom. Od diagnostiky až po testovaciu jazdu a preverenie servisnej histórie.

3 / 20

Kontrola pred odovzdaním

Pred odovzdaním vozidla opäť kontrolujeme jeho stav, aby ste mali istotu, že obdržíte vozidlo v stave, v akom sme vám ho sľúbili.

4 / 20

Garancia kilometrov

Každé jazdené vozidlo v našej ponuke diagnostikujeme, kontrolujeme a dôkladne preverujeme. Garantujeme vám stav najazdených kilometrov.

5 / 20

Komplexné služby

Spoločne s predajom jazdených vozidiel ponúkame aj komplexné služby Todos ako špičkový autoservis, financovanie, poistenie alebo zabezpečenie vozidla proti krádeži.

6 / 20

Autoservis

Auto kúpené v našom bazáre môžete servisovať v ktorejkoľvek pobočke Todos na Slovensku. Naše popredajné služby a servis sú vám plne k dispozícii.

7 / 20

Benefity

Pre našich zákazníkov ponúkame nonstop odťahovú službu, zapožičanie vozidla v zľave, riešenie poistných udalostí a ostatné benefity, ktoré vám uľahčia užívanie vozidla.

8 / 20

Právna kontrola vozidla

Aby pre vás kúpa jazdeného vozidla nebola rizikom, tak všetky vozidlá právne preverujeme a kontrolujeme, či nie je na vozidlo uvalená exekúcia, záložne právo alebo leasing.

9 / 20

Vlastníme 90% vozidiel

Vieme čo predávame. Väčšinu vozidiel (až cca 90 %) v našej ponuke vlastníme. Vozidlo tak máte ihneď k dispozícii na testovaciu jazdu a kúpu.

10 / 20

Komisný predaj

Približne 10 % vozidiel ponúkame formou komisného predaja s platnou zárukou 12 mesiacov na skryté vady, a to v prípade, ak pri predaji nie ste vopred informovaný inak.

11 / 20

Všetko pod jednou strechou

Šetríme váš drahocenný čas - u nás všetko vybavíte pod jednou strechou, pri jednej návšteve ktorejkoľvek našej Todos pobočky.

12 / 20

Bezpečnosť vozidla s aplikáciou Xmarton

Ponúkame odbornú montáž a servis bezpečnostného systému Xmarton, vďaka čomu sa viete spojiť s vaším vozidlom, ovládať ho a sledovať ho cez mobilnú aplikáciu.

13 / 20

Vyberte si pobočku

V rámci mesta, v ktorom navštívite našu Todos prevádzku (3 × BA, ZA, RK, KE), spoločne absolvujeme servisnú kontrolu vozidla vo vami vybranom autorizovanom servise.

14 / 20

Testovacia jazda

Vyberte si vozidlo z našej ponuky a absolvujeme s vami dostatočne dlhú testovaciu jazdu, aby ste sa rozhodli správne a odchádzali spokojný s novým autom.

15 / 20

Servisná história

Vozidlá kupované v Todos majú riadne preukázateľnú servisnú históriu.

16 / 20

Slovenský pôvod vozidiel

Ponúkame vozidlá prevažne kupované na Slovensku po 1. majiteľovi a servisované v sieti pobočiek Todos. Garantujeme doživotnú záruku na pôvod vozidla.

17 / 20

Zľavy na služby

Kúpte si vozidlo v bazáre Todos a získate nadštandardné benefity a zľavu na servisné práce, náhradné diely a aplikáciu Xmarton.

18 / 20

Prevoz v rámci pobočiek

Po kúpe vozidla vám ho vieme priviesť na jednu z našich Todos pobočiek, ktorá je najbližšie k vášmu bydlisku.

19 / 20

Náhradná mobilita

V prípade, že budete potrebovať náhradnú mobilitu počas bežného servisu, vám bude poskytnutá zľava až 50% z platného cenníka našej autopožičovne EUROPCAR.

20 / 20

Pozitívne referencie

Sme vďační za vašu dôveru. Naše služby sú zákazníkmi dlhodobo odporúčané a vysoko hodnotené. Presvedčte sa o tom sami na google mapách k jednotlivým pobočkám kde môžete zanechať svoju recenziu aj vy.
Pozrite si ponuku vozidiel spoločnosti Todos